Partneři RATATA

RATATA spolupracuje s těmi nejlepšími z celé ČR

Spolupracujeme s portfolio manažery, investičními poradci, hypotečními poradci, úvěrovými poradci a dalšími experty na investice a financování. Ve spolupráci s našimi partnery neustále rozšiřujeme nabídku pro investory, počty bytů a tím i nabídku pro nájemníky. Zlepšujeme kvalitu bydlení celého regionu.

Advokátní kancelář   JUDr. Olga Suchá s.r.o. (Praha)

AK poskytuje RATATA kompletní právní servis:

- převody vlastnických práv

- advokátní úschovy v rámci prodeje nemovitostí

- nájemní smlouvy

- právo bytové

Tým K2 Finance je složen ze specialistů na jednotlivé obory financí. Většina členů našeho týmu má za sebou nejnáročnější  certifikační zkoušku EFA (Evropský finanční poradce), což pro klienta znamená jistotu kvalitní odborné rady. Vlastníte-li nějaký majetek nebo jste odhodláni ho vytvořit a ochránit, rádi Vám pomůžeme najít to nejlepší řešení. V oblastech investic, investičních hypoték, ochraně a pojištění majetku jsme tu pro vás. Plzeň

Realitní inzertní server je nejlepší a nejnavštěvovanější inzertní server v ČR. Nájemní byty našich investorů zde hledá převážná většina zájemců o pronájem bytů.

Realitní inzertní server.

Realitní inzertní server je rozsáhlý a velmi navštěvovaný inzertní server v ČR.

Realitní inzertní server.

Realitní inzertní server.

Tomáš Jelínek - finanční poradce

Specializace - finanční plánování a majetkové poradenství

V oblasti financí a bankovnictví se pohybuje od roku 2007. Nejdříve působil v nadnárodní společnosti CITI BANK, kde získával zkušenosti a prohluboval své znalosti. Od roku 2008 se intenzivně věnuje poradenství zaměřenému na finanční plánování, investiční trhy a nakládání s majetkem. V roce 2012 se stal certifikovaným investičním poradcem a svým klientům pomáhá zejména v oblasti financování nového bydlení a rekonstrukce. Dále se velmi dobře orientuje v oblasti komplexního řešení finanční situace včetně zajištění pro případ nahodilých životních situací. Tomáš hovoří česky a anglicky. Sídlí v Praze.

Email: tomas.jelinek@tilea.cz       Tel.: +420 777 804 997

Reality Liška

Naším cílem je mít spokojené zákazníky a rozšiřovat poskytované služby, proto jako nadstavbu realitní činnosti našim klientům doporučujeme investovat

do nájemních bytů ve spolupráci s RATATA - Investments s.r.o.

 

Jana a Josef Liškovi, Kolín