Petr Králík -  jednatel 

Ing. Petra Králíková

výkonná ředitelka

Veronika Horáková

asistentka kanceláře

nákup bytů

Dana Fialová

správce bytů

Nikol Nováková

správce bytů

RATATA  - investice 

Petr Králík - jednatel společnosti

jednání s investory, obchody, příprava podkladů pro investory

Karla IV.942, Horoměřice

email: info @ ratata.cz

Tel.: 777 245 754

RATATA  - Správa investičních nemovitostí Chomutov s.r.o.

řešení konkrétních bytových jednotek - pronájmy

Dana Fialová

17.listopadu 4562, Chomutov

email: spravce @ ratata.cz

Tel.: 737 230 605

RATATA  - Správa investičních nemovitostí Jirkov s.r.o.

řešení konkrétních bytových jednotek - pronájmy

Nikol Nováková

17.listopadu 4562, Chomutov

email: spravce2 @ ratata.cz

Tel.: 731 694 787

RATATA  - asistentka kanceláře Chomutov

Veronika Horáková

17.listopadu 4562, Chomutov

email: asistentka @ ratata.cz

Tel.: 603 88 22 46

Právě spravujeme stovky bytů - našim investorům měsíčně chodí na účty cca 1 400 000 Kč

Copyright © 2018 RATATA All Rights Reserved. 

"Se službami Ratata reality jsem maximálně spokojen, jejich rychlý  a naprosto špičkový servis je zárukou dobře investovaných peněz do nemovitosti. O všem jsem průběžně informován milými asistentkami a to jak při nákupu nemovitosti, tak i při rekonstrukci a pak následném pronájmu. Vše jde rychle a tak brzy začnu vydělávat. Nákup bytu přes Ratata mohu jen doporučit :-) "

Jiří S.

"Se službami jsem spokojený a nevím v čem bych udělal úpravu.

Vše funguje."

Pavel S.

"Rozhodnutí, že koupíme investiční byty přes RATATA nelitujeme! Naopak. Jsme velmi spokojení a nadšení z toho, jak to skvěle funguje. Jsme z toho tak nadšení, že jsme se rozhodli přikoupit další dva byty a tím si opět zase zvýšit náš příjem. Našim cílem je mít minimálně 10 takových bytů a to v horizontu následujících tří let. Spolupráci s RATATA si taktéž chválíme. Hlavně ochotu asistentek a jejich přístup. Když něco potřebujeme, zpravidla hned je nám odpovězeno a vyřešeno. Vzhledem k našemu časovému shonu nám vyhovuje se o nic nestarat a jen zaznamenat nájmy na účtě. Tuhle možnost doporučujeme dál mezi naše známé a klienty a zatím to má skvělý ohlas."

manželé Procházkovi

"Spolupráce s RATATA mě překvapila, vše je rychlé přesné a hlavně zaměřeno na dokončení obchodu. Dokonce i předpokládané náklady na opravu nakonec nebyly tak vysoké a ušetřili jsem peníze. Spolupráci tedy mohu vřele doporučit."

Martin F.

"Nebyla jsem spokojená pouze v jediné situaci, ale to se vyjasnilo a rychle vyřešilo, tudíž nemám důvod se k tomu vracet. Spokojená jsem především s tím, že o Vás kromě měsíčních faktur prakticky nevím, což je u takovéto spolupráce v podstatě ideální stav  :) "

Nikola M.

"Společnost RATATA mohu jen doporučit. Dobrá komunikace. Ochota řešit problémy, když nastanou. Skvělé služby. Díky RATATA jsme spokojený pronajímatel."

Jana L.

"S RATATA reality spolupracujeme od jara 2015. Spolupráce probíhá dobře a realizujeme pro naše klienty - investory - nákup investičních nemovitostí, zajištění nájemníků a správu. Velmi oceňuji hlavní záměr, se kterým RATATA reality podniká - a to je nejen zprostředkování investic do nemovitostí řadě klientů, ale i zvyšování úrovně bydlení nájemníků. Servis od Ratata reality je komplexní a funguje - od vytipování vhodné lokality, vhodné nemovitosti, zajištění rekonstrukce, zajištění nájemníků atd… Důležitým aspektem pro naši spolupráci je znalost místního prostředí v lokalitách, kde nákupy investičních nemovitostí realizujeme."

Honza Š.

"Dosud jsem byla vždy s prací Vašeho týmu spokojena. Ochota a rychlé jednání jsou dvě významné přednosti. Pokud se vyskytly nesrovnalosti, nebyly nikdy zaviněny z Vaší strany (průtahy s přehlašováním elektřiny např.) a paní asistentky a správa nemovitostí spolehlivě zařídily nápravu."

Jiřina P.

"Dobry den,

nezávisle na Vašem mailu jsem Vám chtěl poděkovat za spolupráci, která mi naprosto vyhovuje. To co jsem u Vás hledal a našel je služba, která mě nezatěžuje zbytečnými starostmi a přináší mi očekávanou výnosnost investice. Trochu nám uteklo prodloužení smlouvy s nájemníkem (jeden měsíc byl bez smlouvy, ale nájemné přišlo a paní smlouvu prodloužila, takže nevznikl žádný problém). Příjemným bonusem bylo, že se Vám podařilo zvednout nájemné bez toho abych Vás o to žádal nebo se tom jen zmínil. 

S pozdravem, poděkováním a přáním hezkého dne."

Pavel M.

“Před asi rokem a půl jsem se seznámil s firmou Ratata reality, a zaujala mě možnost investovat do bytů v Chomutově a okolí a zajistit si tak pasivní příjem. Byl jsem zvědavý, jestli vše půjde tak snadno jak mi bylo prezentováno. Velmi mě těší, že spolupráce s firmou Ratata a hlavně jejich péče o byty (nákup a příprava bytů k pronájmu, vyhledání nájemníků, a i kontrola a následná komunikace s nájemníky) funguje tak jak jsme se domluvili. Oceňuji i vstřícné jednání zaměstnanců Ratata, když potřebuji cokoliv vyřešit, co se týká komunikace s nájemníky a nebo vyúčtování přeplatků a nedoplatků nájemného. Krátce řečeno. Jsem velmi spokojen, protože vše okolo investice do bytů v Chomutově s firmou Ratata reality funguje tak jak bylo slíbeno a toho si vážím.”

Pavel B.