Jak jsou s námi spokojeni naši investoři

"Se službami Ratata reality jsem maximálně spokojen, jejich rychlý  a naprosto špičkový servis je zárukou dobře investovaných peněz do nemovitosti. O všem jsem průběžně informován milými asistentkami a to jak při nákupu nemovitosti, tak i při rekonstrukci a pak následném pronájmu. Vše jde rychle a tak brzy začnu vydělávat. Nákup bytu přes Ratata mohu jen doporučit :-) "

Jiří S.

"Se službami jsem spokojený a nevím, v čem bych udělal úpravu.

Vše funguje."

Pavel S.

"Rozhodnutí, že koupíme investiční byty přes RATATA nelitujeme! Jsme z toho tak nadšení, že jsme se rozhodli přikoupit další dva byty a tím si opět zvýšit náš příjem. Naším cílem je mít minimálně 10 takových bytů v horizontu následujících tří let. Spolupráci s RATATA si taktéž chválíme. Hlavně ochotu asistentek a jejich přístup. Když něco potřebujeme, zpravidla hned je nám odpovězeno a vyřešeno. Vzhledem k našemu časovému shonu nám vyhovuje se o nic nestarat a jen zaznamenat nájmy na účtě. Tuhle možnost doporučujeme dál mezi naše známé a klienty a zatím to má skvělý ohlas."

manželé Procházkovi

"Spolupráce s RATATA mě překvapila, vše je rychlé, přesné a hlavně zaměřeno na dokončení obchodu. Dokonce i předpokládané náklady na opravu nakonec nebyly tak vysoké a ušetřili jsme peníze. Spolupráci tedy mohu vřele doporučit."

Martin F.

"Nebyla jsem spokojená pouze v jediné situaci, ale to se vyjasnilo a rychle vyřešilo, tudíž nemám důvod se k tomu vracet. Spokojená jsem především

s tím, že o Vás - kromě měsíčních faktur - prakticky nevím, což je u takovéto spolupráce v podstatě ideální stav  :) "

Nikola M.

"Společnost RATATA mohu jen doporučit. Dobrá komunikace. Ochota řešit problémy, když nastanou. Skvělé služby. Díky RATATA jsem spokojený pronajímatel."

Jana L.

"S RATATA reality spolupracujeme od jara 2015. Spolupráce probíhá dobře a realizujeme pro naše klienty - investory - nákup investičních nemovitostí, zajištění nájemníků a správu. Velmi oceňuji hlavní záměr, se kterým RATATA reality podniká - a to je nejen zprostředkování investic do nemovitostí řadě klientů, ale i zvyšování úrovně bydlení nájemníků. Servis od Ratata reality je komplexní a funguje - od vytipování vhodné lokality, vhodné nemovitosti, zajištění rekonstrukce, zajištění nájemníků atd… Důležitým aspektem pro naši spolupráci je znalost místního prostředí v lokalitách, kde nákupy investičních nemovitostí realizujeme."

Honza Š.

"Dosud jsem byla vždy s prací Vašeho týmu spokojena. Ochota a rychlé jednání jsou dvě významné přednosti. Pokud se vyskytly nesrovnalosti, nebyly nikdy zaviněny z Vaší strany (průtahy s přehlašováním elektřiny např.) a paní asistentky a správa nemovitostí spolehlivě zařídily nápravu."

Jiřina P.

"Dobry den,

nezávisle na Vašem mailu jsem Vám chtěl poděkovat za spolupráci, která mi naprosto vyhovuje. To, co jsem u Vás hledal a našel, je služba, která mě nezatěžuje zbytečnými starostmi a přináší mi očekávanou výnosnost investice. Trochu nám uteklo prodloužení smlouvy s nájemníkem (jeden měsíc byl bez smlouvy), ale nájemné přišlo a paní smlouvu prodloužila, takže nevznikl žádný problém. Příjemným bonusem bylo, že se Vám podařilo zvednout nájemné bez toho, abych Vás o to žádal, nebo se tom jen zmínil. 

S pozdravem, poděkováním a přáním hezkého dne."

Pavel M.

“Před asi rokem a půl jsem se seznámil s firmou Ratata reality. Zaujala mě možnost investovat do bytů v Chomutově a okolí a zajistit si tak pasivní příjem. Byl jsem zvědavý, jestli vše půjde tak snadno jak mi bylo prezentováno. Velmi mě těší, že spolupráce s firmou Ratata a hlavně jejich péče o byty (nákup a příprava bytů k pronájmu, vyhledání nájemníků, a i kontrola a následná komunikace s nájemníky) funguje tak, jak jsme se domluvili. Oceňuji i vstřícné jednání zaměstnanců Ratata, když potřebuji cokoliv vyřešit, co se týká komunikace s nájemníky a nebo vyúčtování přeplatků a nedoplatků nájemného. Krátce řečeno. Jsem velmi spokojen, protože vše okolo investice do bytů v Chomutově s firmou Ratata reality funguje tak, jak bylo slíbeno a toho si vážím.”

Pavel B.

RATATA - 1 500 000 Kč měsíčně pro investory!

Přes 300 čistých, opravených a pronajatých bytů!

Přes 1000 spokojených nájemníků!