Zásady společnosti RATATA Investments

Společnost dělá vše pro to, aby pro investora zajistila co nejlepší výnos a aby jeho investice co nejvíce vynášela.

Investor dostává platby od nájemníků přímo na svůj účet.

Správa bytu je nejdůležitější součástí celé investice. RATATA Investments dává důraz na to, aby byl byt uveden do výborného stavu a obsazený kvalitním nájemníkem co nejdříve. Investor tak šetří další náklady a výnos jeho investice se zvyšuje.

Byt si investor vždy pořizuje pro sebe, nebo pro svojí společnost. RATATA Investmenst nenakládá s finančními prostředky investora a snaží se vždy minimalizovat rizika. Investor tak má jistotu a kontrolu nad svými finančními prostředky.

Přestože zastupujeme investora, respektujeme nájemníky a snažíme se jim vyjít vstříc. Vždy je naším cílem, aby byly spokojené obě zúčastněné strany. Tím je dlouhodobě zajištěna dobrá pověst společnosti a dostatek kvalitních nájemníků pro byty investorů.

RATATA Investmenst fakturuje po přepsání bytu na katastru nemovitosti:

- své služby vyhledání a výběru vhodného bytu

- asistenci při převodu bytu na investora

- převzetí bytu od původního majitele

zajištění rekonstrukce

- kontrola jejího provedení

 

Investor tak nemusí do lokality jezdit, ušetří náklady a má stále přehled o tom, jak probíhají opravy.

Po analýze finanční situace investora si společnost RATATA Investments vyhrazuje právo investici investorovi odmítnout. Naší snahou je pro investora udělat maximum a v případě, že zjistíme, že investor nemá dostatečné finanční zázemí, raději investici odmítneme nebo na čas odložíme, až se situace změní. Toto pravidlo používáme z etických důvodů. Účelem RATATA Investments není prodat investorovi byt, ale dlouhodobě mu zajistit stabilní příjem z pronájmu.

RATATA Investments pronajímá jen byty ve výborném stavu a drží vysoký standard bydlení. Všechny byty jsou čisté a opravené.

RATATA - 1 500 000 Kč měsíčně pro investory!

Přes 300 čistých, opravených a pronajatých bytů!

Přes 1000 spokojených nájemníků!